Co o nás říkají naši klienti

 Milá paní Šádková,

zdravím Vás a chtěl bych ještě jednou poděkovat Vám i Vašemu synovi za čas strávený návrhem nábytku do naší malinké koupelny a za čistou a přesnou truhlářskou práci i ochotu Vašeho syna zabývat se i činnostmi mimo jeho truhlářský obor. 
Jsme totiž ohromně spokojeni s tím, jak jste instalaci a výrobu nového nábytku vyřešili. Mnoho kamarádů nám již nový nábytek chválilo; všem se líbí. Moc rád vaše služby doporučím, kdykoli se k tomu najde příležitost. 
S přátelským pozdravem, — Richard Kubát

Dobrý den paní Šádková, moc děkuji za perfektní spolupráci a precizně odvedenou práci. Přeji Vám ať se všechno daří. S pozdravem Fléglová.

E.F.

Při této příležitosti Vám i Vašemu synovi děkujeme za vstřícný a konstruktivní přístup při řešení naší zakázky, což bohužel dnes není jev zcela samozřejmý. Oceňujeme bleskové grafické „zhmotnění“ našich představ, trpělivé zodpovídání našich dotazů, ale zejména dodržení všech termínu, rozpočtu, samotný průběh instalace a vysokou kvalitu výsledku Vaší činnosti. Děkujeme za odvedenou a práci zůstáváme se zvoláním: „NE, TO NENÍ POHÁDKA, CHCEŠ-LI KUCHYŇ NA MÍRU, TAK JEDINĚ OD ŠÁDKA“.   Se srdečným pozdravem Věra a Jiří Paulů

Výborná spolupráce,doporučujeme! Dobrý den,ještě jednou děkujeme za naši kuchyň! Jsme nadšeni,je krásná i funkční a přesně podle našich představ. Vyšli jste nám vstříc ve všem! Doporučujeme Vás přátelům i známým. :)

Alena a Jakub Bydžovští

Velká spokojenost a poděkování s vaší pomocí uskutečnit naše představy ve skutečnost. Děkujeme, a těšíme se na další spolupráci.

Knížková

Chtěli bychom Vám ještě poděkovat za provedení kuchyně i obývací stěny. Jsme velice spokojeni a moc se nám to líbí. Přejeme hezký den a spoustu spokojených zákazníků. S pozdravem

Ještě jednou děkuji za skvěle odvedenou práci. Skříně se moc líbí a jsem s nimi spokojená, také děkuji za vstřícnost a ochotu ohledně termínu.Přeji hodně úspěchu v podnikání i v osobním životě.

Iva Škodová

Dobrý den,chtěla bych moc poděkovat za výměnu pracovní desky a skříňky, naprostá profesionalita, 100 % spolehnutí za kvalitně odvedenou práci. Každému vřele doporučuji. Věřím, že se ještě někdy setkáme při spolupráci. Jsem velice spokojená.

Fantová Renata

S kuchyní je velká spokojenost, jsme rádi, že máme kuchyňskou linku od Vás. Přejeme Vám hodně dobrých zakázek. S pozdravem Jarmila a Stanislav Hurychovi

Moc děkujeme firmě Truhlářství Šádek za vyrobení naší zakázky. Jsme moc spokojeni, velice pěkně provedeno. Chválíme profesionální přístup a kvalitu. Byla to již 3. zakázka. Spokojenost na místě.

J.Š. + B.A.

Děkujeme za Váš profesionální přístup, kuchyň se nám velmi líbí. S přáním hezkého večera Martenkovi.

Martenkovi

Děkuji moc za ochotu a věřím, že se ještě někdy setkáme při spolupráci. Jsem velice spokojená s prací vašeho pána. M.D.

Dobrý den, naprostá profesionalita, 100 % spolehnutí za kvalitně odvedenou práci. Každému vřele doporučuji. I.H Mladá Boleslav

I.H.

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za rychlou reakci na náš požadavek s vybavením kanceláře a zasedací místnosti v nové budově Obecního úřadu. Vstřícnost, rychlost a precizně odvedená práce - přesně podle hesla "Náš zákazník - náš pán".Ještě jednou moc děkuji, přeji mnoho zakázek a s tím i spokojených zákazníků a těším se na další spolupráci.

Dagmar Ciglerová

Dobrý den, Tímto bych chtěla poděkovat za precizně odvedenou práci. Kuchyň, kterou jsem si u Vás objednala, je přesně podle mých představ a musím se přiznat, že i návštěvy obdivují. Každopádně vás budu doporučovat. Již dnes vím, že budu potřebovat vestěnou skříň a již dnes vím, u koho ji objednám. Mám ráda firmy, které plní termíny dodání a vy k nim patříte.   Ještě jednou děkuji moc a těším se na další spolupráci

Ing. Jana Pažoutová Vložte prosím váš názor na naše služby. Děkujeme

Naše služby

Kuchyně na míru Vestavěné skříně Postele Interiéry na míru

Kde působíme

Nová Paka
dále také:

  • Hradec Králové
  • Mladá Boleslav
  • Dolní Bousov
  • Pardubice
  • Jičín
Kontakty

Naposledy přidané fotografie

Pokračovat do fotogalerie